Yıldız Fm

yıldız-fm

2000 yılında yayın hayatına başlayan Yıldız FM 16 yıldır İzmir’de profesyonel ekibi ile yayınlarına devam eden bir radyodur. Her geçen gün büyümeye devam eden Yıldız FM aldığı takdir ve katılımların desteği ile İzmir’de hatırı sayılır bir dinleyici sayısına ulaşmıştır. Karasal yayınları 105.3 FM frekansından dinlenebilen radyo internet üzerinden de binlerce dinleyicisi ile buluşmaktadır.

Yapılan çeşitli kamuoyu araştırmalarına göre İzmir ve çevre ilçelerde yerel ve bölgesel radyolar arasında dini ve tematik yayınları ile birinciliği hep elinde bulundurmuştur. Yıldız FM her yıl geleneksel olarak kutladığı kuruluş yıldönümü etkinlikleriyle dinleyicilerini bir araya getirmektedir. Her yıl dinleyenlerinin sevdiği sanatçıların sahne aldığı ve çeşitli etkinliklerini yapıldığı kuruluş yıldönümü festivallerine binlerce insan katılmaktadır. 2014 yılında gerçekleşen festivalimize yaklaşık 30.000 kişi katılmıştır.

Sürekli değişten yerel ve genel gündemden haberdar olmak isteyen bir çok kişi saat başı haber bültenleri ve ana haber bültenlerini dinlemektedir. Bir çok kişiye hitap etmek isteyen belediye başkanı ve siyasetçiler Yıldız FM vasıtasıyla binlerce İzmirli’ye ulaşmaktadır. Sizler de dini ve tematik müzikler ya da ilahiler dinlemek istiyorsanız bu radyo tam size göre.

Web: www.yildizfm.com     Tags: Yıldız FM/Yıldız FM Dinle/105.3 FM/Yıldız FM Online/Yıldız FM Canlı Dinle/Radyonuz Yıldız Olsun

 

( Bu radyo 144 kez dinlendi... )

Yorumlarınız