Yön Radyo

yön-radyo

Halk müziği ağırlıklı yayın yapan YÖN Radyo, 1994 yılında ” Türkiye’nin ilk Türkü Radyosu” olarak kuruldu. YÖN Radyo, Anadolu’nun en ortak değeri türkülerimizi kuşaktan kuşağa aktaran önemli bir köprüdür. “Türküler Artık Her Yerde” sloganıyla yola çıkan YÖN Radyo, Anadolu’nun farklı kültürel renklerini dinleyici ile buluşturmuştur.

YÖN Radyo, Anadolu’nun Türküsünü, Dünyanın Türküsü ile tanıştıran bir radyodur.YÖN Radyo, dünyanın en zengin folklor birikimine sahip Anadolu’nun ezgilerini, türkülerini evrensel kültüre taşımaktadır. YÖN Radyo, günün her saatinde, evde, yolda işyerinde, özel ve ortak alanlarda geniş bir dinleyici kitlesi tarafından dinlenmektedir.Kuruluşundan bu yana İstanbul’da en çok dinlenen ilk 10 radyo arasında yer alan YÖN Radyo, halk müziği ağırlıklı yayın yapan radyolar arasında sürekli ilk sıradadır.

Gelişen teknoloji ile ilişkilerini sanal ortama taşıyan YÖN Radyo, facebook, twitter ve İnstagram gibi sosyal medya siteleri üzerinden dinleyicileri ile etkileşimli bağ kurmaktadır. YÖN Radyo, başta sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk projeleri olmak üzere çok sayıda konser ve etkinliğe sponsor olarak katılmakta, destek vermektedir.

Web: www.yonradyo.com.tr     Tags: YÖN Radyo/YÖN Radyo Dinle/YÖN Radyo FM/YÖN Radyo Online/YÖN Radyo Canlı/96.6 FM

 

( Bu radyo 212 kez dinlendi... )

Yorumlarınız