Radyo Bilkent

radyo-bilkent

Radyo Bilkent, 1995 yılında kurulmuş bir üniversite radyosudur. Kuruluşunun 7. yılı olan 2002’den bu yana, Bilkent Radyo Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında, 96.6 FM frekansından yayınlarına devam etmektedir. Radyo Bilkent, özgün ve dinamik yapısıyla en iyi ve en yeni müziği, dinleyicilerine en iyi şekilde sunmayı ilke edinirken, bir üniversite radyosu olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Müzik dünyasında yaşanan değişim ve gelişmeleri takip ederek, dünyanın en iyi ve en yeni hit müziğini CHR (Contemporary Hit Radio) formatında dinleyicisine sunan Radyo Bilkent, dinleyici kitlesiyle iletişimini güçlendirmek ve onlara benzersiz bir eğlence deneyimi yaşatmak için gerek Bilkent Üniversitesi kampüsü içinde gerekse kampüs dışında pek çok etkinliğe imza atmaktadır. Radyo Bilkent, günün belirli saatlerinde sunulan haber bültenlerinde, dinleyicilerini Türkiye ve dünyada yaşanan en son gelişmelerden haberdar etmektedir. Haber bültenleri; gündem, hava durumu, spor gündemi ve piyasalar hakkında bilgiler içermektedir.

Web: www.radyobilkent.com     Tags: Radyo Bilkent/Radyo Bilkent Dinle/Radyo Bilkent FM/Bilkent FM/İçinden Gelen Sesi Dinle

 

( Bu radyo 131 kez dinlendi... )

Yorumlarınız