NTV Spor Radyo

ntv-spor-radyo

NTV Spor Radyo, Doğuş Yayın Gurubu bünyesinde kurulmuş bir radyodur ve spor haberlerinin en güçlü sesidir. İstanbul’da 87.7 FM frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. ‘Sporun Sesi’ sloganıyla yayın yapan NTV Spor Radyo sadece futbol türünde yayın yapmayıp, basketbol, voleybol ve yüzme gibi sporun tüm branşlarına yayın akışı içerisinde yer vermektedir.

Süper Lig maçlarını canlı olarak yayınlayan NTV Spor Radyo, özellikle naklen maç yayını yaptığı saatlerde sporseverler tarafından yoğun olarak dinlenilmektedir. Günlük yayın akışı içerisinde çeşitli spor programları düzenleyen NTV Spor dinleyicilerine spor gündemine dair bilgiler verip son gelişmeleri aktarmaktadır.

NTV Spor Radyo düzenlediği pogramlarında, maç sonu değerlendirmeler, spora genel bakış, maç ve takım analizleri, maç tahminleri ve spor haberlerine yer verilmektedir. Süper Lig maçlarının devre arasında ve maç sonunda NTV Spor Televizyon kanalıyla ortak yayın yaptığı %100 futbol programına radyo dinleyicileri tarafından büyük ilgi göstermektedir. NTV Spor Radyo dinleyicileri maçların devre arasında ve maç sonunda özellikle Rıdvan Dilmen’in yorumlarını dinlemek için radyolarının frekanslarını değiştirmezler. Maç yayınları aynı zamanda Ntv Radyo kanalında da yayınlanmaktadır.

Web: www.ntvspor.net     Tags: NTV Spor Radyo/NTV Spor Radyo Dinle/NTV Spor Radyo FM/87.7 FM/Sporun Sesi/NTV Spor Canlı

 

( Bu radyo 253 kez dinlendi... )

Yorumlarınız