Power Fm

power-fm

Power FM, ‘En İyi En Yeni Müzik!’ sloganıyla yayın yapan radyolarımızdan biridir. 1992 yılında Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko tarafından kurulmuştur. Power Group bünyesinde ulusal çapta yayın yapan Power FM, en kaliteli ve en yeni yabancı müzikleri, mükemmel DJ performanslarını ve kusursuz sunumuyla ön plana çıkarmıştır. Türkiye’nin en kaliteli yabancı hit müzik yayını yapan radyolarından birisi olarak halen varlığını sürdürmektedir.

Power FM’de en çok beğenilen ve popüler programlar arasında Morning Power – Mehmet Ali & İmge, Chat Zone – DJ Funky “C” & Burçin Acer, Power Minimix, 100% Live Master DJ’s, Friday Mix – DJ Tasos, Club Check – DJ Funky “C”, Sister Blins In Session, Saturday Sound – Aydın Katırcıoğlu, Saturday Mood – Mahmut Orhan, Take Control – Doğuş Çabakçor, Milk & Sugar – In The Mix, Power 40 Countdown – Mehmet Ali, Saturday Mix – DJ Pappa, Sunday Mood – Andres Moles, Saturday Session – Emre Yönter yer almaktadır.

Power FM, Türkiye genelinde en çok karasal yayın ağına sahip radyolardan biridir. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Samsun gibi büyük şehirlerde, 100.0 FM frekansından yayın yapmaktadır. Uzun yıllardır varlığını sürdüren Power FM kalitesinden ödün vermeden ve popülerliğini hiç düşürmeden mükemmel bir ölçüde yayınlarına devam etmektedir. Avrupa ve Amerika listelerinde yayınlanan en yeni müzikleri bu radyodan dinleyebilirsiniz. En yeni ve en iyi müzik için kulağınız Power FM’de olsun…

Web: www.powerapp.com.tr     Tags: Power FM/Power FM Dinle/Power FM Live/Power FM Online/Power FM Canlı Dinle

 

( Bu radyo 3031 kez dinlendi... )

Yorumlarınız