Tutku Radyo

tutku-radyo

Tutku Radyo, “Kentin En İyisi” sloganıyla Van ve çevresinde karasal yayın yapan radyolarımızdan biridir. Karasal yayınları ve güçlü vericileri ile Van’da çok sevilerek dinlenilen bir radyo kanalıdır. Misyon olarak; manevi değerlere sahip, etkin programlarıyla toplumumuzun kültürel birikimine katkı sağlayan, toplumsal tepkilere duyarlı, kamuoyunun sesini yansıtan haber bültenleriyle, olayları objektif olarak aktaran, daima doğrunun ve haklının tarafında yer alan, bölge ekonomisinin kalkınmasını sağlayacak proje üretiminin gerçekleşmesine katkıda bulunan, evrensel hukuk kuralları ve evrensel basın meslek ilkeleri çerçevesinde öncü ve örnek bir yayın sergilemektir.

Vizyon Olarak; Radyo yayıncılığı alanında teknik altyapısı, mali yapılanması, yayın kalitesi ve program çeşitliliğiyle bölgemizin en çok dinlenen ve en seviyeli yayın kuruluşu olmaktır. Tutku radyo’yu kendi resmi web sitesinden dinleyebileceğiniz gibi Canliradyolar.Org sitemizden de kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Web: www.tutkuradyo.com     Tags: Tutku Radyo/Tutku Radyo Dinle/Tutku Radyo FM/Tutku Radyo Online/Tutku Radyo Canlı Dinle

 

( Bu radyo 215 kez dinlendi... )

Yorumlarınız