Country Hits Radio

country-hits-radio

Country Hits Radio, diğer müzik radyolarında yeterince tanınmamış ve hit olmuş country müzikler çalan bir radyodur. Hits Radio küçük bir müziksever grubu tarafından işletilen çok kanallı ve çok programlı bir internet radyosudur. Hits Radio, sadece ‘En İyi’ leri dinleten bir radyo istasyonudur. Radyo dizininde bulunan ve her kanala ait ayrı çalma listeleri, “Music Matrix” algoritması kullanılarak dikkatli bir şekilde hazırlanır ve daha sonra uzman müzik editötleri tarafından başka hiçbir yerde bulumayacağınız bir deneyim için sizlere sunulmaktadır.

Hits Radio herkes için ücretsizdir ve ulusal, bölgesel ve yerel reklamcılar tarafından desteklenmektedir. Country Hits Radio‘yu resmi sitesinden dinleyebileceğiniz gibi Canlıradyolar.Org sitemizden de dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyoyu Facebook ve Twitter adreslerinden takip etmeyi unutmayın. Eğer sizler de country hit müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız bu radyo tam size göre.

Web: www.hitsradio.com     Tags: Country Hits Radio/Country Hits Radio Dinle/Country Hits FM/Country Hits Online/Country Hits

 

( Bu radyo 951 kez dinlendi... )

Yorumlarınız