Radyo Hilal

radyo-ti

Radyo Hilal, ‘Gönül Frekansınız’ sloganı ile yayın yapan 1992 yılında kurulmuş bir radyo istasyonudur. Radyo Hilal Sivas ili 89,5 FM frekansından karasal yayın yapmaktadır. Sivas ve Çevresinde İslami radyo olma açısından ilk radyolar arasında yer almaktadır. Radyo kuruluşundan bugüne kadar yöneticisinden programcısına kadar her türlü fedakârlığı gösteren bir çalışma kadrosuna sahip olup İslami radyoculuk noktasında önde gelen mütevazı bir kuruluştur.

Kısa zamanda birçok dinleyiciye ulaşmış olmakla birlikte Sivas’ın en çok dinlenen ve takip edilen dini/tematik radyosu konumuna gelmiştir. Bu noktada Sivas Merkez ve tüm ilçelerine yayın yapmakta olup, İnternet yayını ile tüm dünya üzerinde bilgisayar, cep telefonu, tablet üzerinden de dinlenebilmektedir.

Uzun yıllar içerisinde birçok program ve İlahi Konserleri düzenlemiş dinleyicisine faydalı olmak için ne yapabilirim düşüncesiyle hareket eden Sosyal bir radyo konumuna gelmiştir. Bizleri bu uzun yıllar boyunca takip eden dinleyen dualarında unutmayan tüm dinleyicilerimize şükranlarımızı sunar, radyomuzda hizmet eden emek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Web: www.radyohilal.net     Tags: Radyo Hilal/Radyo Hilal Dinle/Radyo Hilal FM/Gönül Frekansınız/89.5 FM/Radyo Hilal Canlı

 

( Bu radyo 667 kez dinlendi... )

Yorumlarınız