Radyo Ekin

radyo-ekin

Radyo Ekin, 1995 yılında yayın hayatına merhaba diyen bir radyodur. Bu süreç içinde yepyeni programları ile tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ye ve ardından tüm Dünya’ya ulaşmayı hedeflemiştir. Radyo Ekin bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği vermiştir. Kültürümüzün, atalarımızın bize en büyük mirası olan türkülerimizi bütün dünyaya duyurmak, sevdirmek ve onları da Türk kültürü ile tanıştırmayı kendine misyon edinmiştir.

Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da türkülerimizi sevdirmek, dinletmek Radyo Ekin’in başlıca hedefidir. Yayınların da Doğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege, Trakya, bölgeleri gibi hiçbir ayrım ve ayrıcalık yapmadan her yörenin şarkılarına ve türkülerine yer veren Radyo Ekin’i diğer radyolarından ayıran en büyük özelliği hiç bir siyasi görüşü temsil etmemesi ve diğer müzik tarzlarına da yer vererek herkese hitap etmesi ve sevdirmesidir.

Türkü demek RADYO EKİN demektir…

Halk müziği tüm örneklerini sergileyen 94.3 FM frekansından Marmara Bölgesine, uydu ve internet aracılığıyla dünyaya yayın yapan Radyo Ekin; sevgisini, hasretini, sevincini ve üzüntüsünü türkülerle anlatan Anadolu insanın sesi olmuş ve özellikle türkü severlerin vazgeçilmez bir tutkusu haline gelmiş bir radyodur.

Web: www.ekinradyo.com     Tags: Radyo Ekin/Radyo Ekin Dinle/Radyo Ekin FM/Radyo Ekin Online/Radyo Ekin Canlı/94.3 FM

 

( Bu radyo 317 kez dinlendi... )

Yorumlarınız