Lovely Music Radio

lovely-music-radio

Lovely Music Radio, Michael Kharabrin tarafından Ekim 2017 tarihinde kurulmuş ve merkezi Avusturya Viyana’da bulunan bir radyo istasyonudur. Dünyanın dört bir yanından sadece en güzel müzikleri ve amatörce yapılan müzik çalışmalarını yayınlamaktadır. Adı ile özdeşleşmiş bu radyoda en güzel ve en yeni yapıtları dinleyebilirsiniz.

Lovely Music Radio sadece sıradan bir internet radyosu değildir. Bir Instagram projesinden doğan bu radyo istasyonu, genç müzisyenlerin büyük bir dinleyici kitlesi tarafından dinlenmelerine vesile oluyor. Radyoda sadece en iyi bağımsız deneysel müzik, pop-rock, alternatif, salon, bağımsız hard rock müzikleri çalmaktadır. Ayrıca her yarım saatde bir, yayınlananlar dahil olmak üzere yeni müzik bültenlerine yer verilmektedir.

Eğer bir müzisyenseniz ve İngilizce rock müzik, hard-rock, pop-rock, alternatif müzik veya melodik müzikler yapıyorsanız çalışmalarınızı bu radyoya e-posta ile gönderebilirsiniz. Gün içinde sizin şarkılarınıza da yer verilecektir. Eğer yeni çalışmalar ve yeni alternatif müzikler dinlemeyi seviyorsanız bu radyo tam size göre. Lovely Music Radio’yu Canlıradyolar web sitemizden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Web: www.lovelymusicradio.com     Tags: Lovely Music Radio/Lovely Music Radio Listen/Lovely Music Radio Online/Lovely Music

 

( Bu radyo 398 kez dinlendi... )

Yorumlarınız